قوانین سایت

مشتري و بازديد کننده گرامي لطفا براي استفاده بهينه از خدمات سايت پارچه سراي مفاخر موارد زير را با دقت مطالعه فرماييد. توجه فرماييد ورود به سايت پارچه سراي مفاخر و مشاهده محصولات، ثبت نام، و ثبت سفارش به معني قبول قوانين سايت است.

کليه فعاليت هاي اين سايت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.

حريم خصوصي:
براي ثبت سفارش نياز به ثبت نام و ورود مشخصات فردي و آدرس دريافت سفارش است. سايت پارچه سرا متعهد مي شود که کليه اطلاعات شما را محفوظ نگهدارد و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نکند، مگر اینکه با حکم مقام قضائی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موطف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. سايت پارچه سراي مفاخر ممکن است به منظور تحقيقات بازاريابي، و معرفي محصولات و خدمات جديد از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

کالاها و خدمات:
سايت پارچه سراي مفاخر اقدام به تهيه مواد خام از کارخانجات مي نمايد و در صورت درخواست سفارش دوخت در توليدي داخلي سفارش شما آماده مي شود. کليه کالاها با مشخصات فني کارخانه ها به فروش مي رسند و برند تمام محصولات در سايت مشخص است.

شرايط خريد:
مشتري در هنگام ثبت سفارش مي باسيت به طرح، رنگ، نوع جنس، کارخانه توليدي، و ديگر مشخصات فني توجه داشته باشد. کليه سفارشات بعد از پرداخت قابل ويرايش نيستند. به دليل خريد متري و برش پارچه بعد از پرداخت امکان تعويض و يا انصراف از خريد مهيا نيست. مشتري مي تواند قبل از انجام سفارش اصلي درخواست نمونه جنس کند که به آدرس پستي مشتري ارسال مي گردد. بديهي است که در صورتي که اقدام به سفارش و ناديده گرفتن نمونه جنس پارچه نمايد شکايتي مبني بر کيفيت جنس پارچه مورد قبول نيست.

شرايط گارانتي:
کالاهاي داراي گارانتي با برچسب خواص مشخص شده هستند و شرايط گارانتي براي هر محصول در کارت آن ذکر شده است. پارچه سراي مفاخر بر روي کيفيت کالا حساست بسياري دارد و پارچه هايي را انتخاب مي کند که رنگ ثابت و کيفيت بالايي داشته باشد. آموزش شستشو و نگهداري انواع پارچه در هنگام خريد به خريدار تحويل داده مي شود که با رعايت نمودن موارد ذکر شده طول عمر پارچه و زيبايي آن را افزايش مي دهيد.
کليه محصولات ارايه شده امتحان شده هستند. در صورت استفاده از مواد شوينده غير مجاز و استفاده در شرايط غير عادي پارچه سراي مفاخر مسوليتي در قبال رنگ پريدگي ندارد.

قوانين ارسال نظر براي محصولات:
کاربران سايت مجاز هستند اقدام به انتشار نظرات شخصي خود مبني بر تجربه خريد کالاهاي مدنظر خود بنمايند. مدير سايت پارچه سرا اقدام به بررسي پيام ها کرده و در صورتي که مقاير قوانين عمومي نباشد آن پيام منتشر مي شود.