محصولات بیمارستانی

تهيه و توليد پارچه و البسه بيمارستاني يکي از مهمترين فعاليت هاي پارچه سراي مفاخر است که در واحد بازرگاني اين مجموعه صورت مي گيريد. بازرگاني مفاخر بيش از ۳۰ سال است که به صورت تخصصي اقدام به تهيه کليه منسوجات بيمارستاني مي نمايد.

محصولات توليدي اين مجموعه شامل انواع گان، شان، کلاه، روپوش پزشک، روپوش پرستار، ملحفه تخت بيمار، روانداز، و روبالشت مي باشد. ارائه محصولات بيمارستاني به دو صورت يکبار مصرف و پارچه اي چند بار مصرف ارايه مي شود.

در توليد کليه محصولات از مواد کاملا خالص استفاده شده است که جلوي ايجاد هر گونه حساسيت و بيماري عفوني را مي گيرد. محصولات در محيط کاملا بهداشتي توليد و بسته بندي مي شوند.

کيفيت بالاي محصولات بيمارستاني بازرگاني مفاخر باعث بي رقيب ماندن در اين صنعت شده است.

بازرگاني مفاخر اقدام به توليد طرح هاي کاملا سفارشي براي بيمارستان هاي مختلف مي کند که شامل توليد البسه در سايز و رنک بندي هاي مختلف مي باشد. همچنين به دليل تنوع مواد اوليه امکان ارايه محصولات در هر نوع کيفيت و سطح قيمت امکان پذير است.

لازم به ذکر است، بازرگاني مفاخر با کسب تجربه چندين ساله در صنعت منسوجات بيمارستاني تنوع بسيار بالايي از مواد اوليه متناسب با بخش هاي مختلف بيمارستان آماده کرده است.

تنوع پارچه ها متناسب با هر بخش:
بخش اورژانس
بخش سوختگي
بخش زنان و زایمان و نوزادان
بخش جراحی
بخش اطفال
بخش آزمایشگاه و آسیب شناسی
بخش پزشکی هسته ای

تخصصي بودن بخش هاي مختلف بيمارستاني نياز به استفاده از منسوجات تخصصي متناسب است که در برابر ضد عفونی توسط اشعه UV در اتاق ايزوله مقاومت داشته باشد. و همچنين جلوي ايجاد حساسيت و عفونت بر روي بيماران را بگيرد.

همچنين واحد بازرگاني مفاخر اقدام به تهيه ديگر ملزومات پارچه اي بيمارستان ها مي کند که شامل پرده، روميزي و لباس هاي کادر اداري و نيروي کار مي باشد.